Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment, na który wielu uczniów czeka z utęsknieniem, ponieważ jednocześnie jest ono początkiem pełnych beztroski wakacji. Okazję tę warto odpowiednio celebrować, aby zarówno dzieci oraz młodzież, jak i nauczyciele zapamiętali ten dzień na dłużej. Zwyczajowo uczniowie wręczają wtedy prezenty swoim wychowawcom. Obecnie w wielu szkołach pojawia się również tradycja, że pedagodzy przygotowują drobne podarki, które mają stać się miłym gestem w stronę zaangażowanych w naukę wychowanków. Najczęściej dotyczy to zakończenia pewnego etapu edukacji i pożegnania. Wtedy prezenty dla uczniów są swoistym podziękowaniem za wspólnie spędzone lata i pamiątką budzącą sentymentalne wspomnienia z czasów przedszkolnych czy szkolnych. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane upominki na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i nauczycieli. Są to drewniane drobiazgi, na których grawerujemy imiona oraz osobiste dedykacje dostarczone przez zamawiających. Poznaj kolekcję i razem z nami stwórz swoje własne prezenty.

Upominki na zakończenie roku szkolnego dla dzieci

Zakończenie roku szkolnego – prezent dla dzieci

Po okresie intensywnego wysiłku intelektualnego i wzmożonej nauki owocującej wystawieniem stopni przychodzi czas na wręczenie świadectw. Dzień ten w polskich szkołach jest bardzo uroczyście obchodzony. Najczęściej organizowane są akademie, podczas których dyrektor wygłasza pożegnalną przemowę i dziękuje uczniom za wspólnie spędzony czas. Poszczególne klasy przygotowują wtedy występy artystyczne, aby uczcić wyjątkowy charakter chwili. Następnie często przychodzi czas na wręczenie nagród za wybitne osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie, sukcesy sportowe, udział w olimpiadach przedmiotowych. Kolejnym zwyczajowym elementem są spotkania z wychowawcami w klasach i rozdanie świadectw.

Dyrektorzy szkół i pedagodzy coraz częściej przygotowują dla swoich wychowanków niespodzianki. Drobne upominki na zakończenie roku szkolnego dla dzieci pozwalają docenić intensywną pracę uczniów przez cały rok szkolny. W sklepie internetowym Kreatywne Myślenie dostępne są personalizowane drobiazgi z drewna z indywidualnymi grawerami, które znakomicie sprawdzą się w tej roli.

Polecamy m.in. drewniane linijki z imionami, które wychowawca może rozdać na pamiątkę wszystkim swoim podopiecznym. Jako prezenty na koniec roku dla uczniów sprawdzą się również nasze medale, statuetki czy magnesy z indywidualnym grawerem wykonanym według przesłanego projektu. Drewniane przyborniki to kolejna propozycja. Są to praktyczne i eleganckie pudełka, które uczniowie mogą wykorzystać na długopisy, ołówki, mazaki, kredki, gumki do ścierania i inne przyboru szkolne. Pomogą one utrzymać porządek na biurku i zawsze mieć pod ręką potrzebne akcesoria, a jednocześnie staną się gustowną ozdobą dziecięcego lub młodzieżowego pokoju.

Jakie upominki dla nauczycieli na koniec roku wybrać?

W naszej kolekcji znajdziesz nie tylko ciekawe upominki na zakończenie roku szkolnego dla dzieci. Nie zapomnieliśmy również o gronie pedagogicznym, które wkłada mnóstwo sił w przekazanie wiedzy. Pedagodzy uczą swoich przedmiotów, ale i pomagają swoim podopiecznym poznawać świat i rządzące nimi prawa, wzbudzają ciekawość, wspierają w rozwoju talentów. Ciekawe upominki dla nauczycieli na koniec roku stanowią podziękowanie za wspólnie spędzony czas. Bukiety kwiatów i zestawy słodkości to tradycyjne prezenty, które  warto nieco urozmaicić.

Polecamy personalizowane prezenty na zakończenie roku szkolnego, które staną się pamiątką na długie lata. Są to eleganckie dekoracje z indywidualnie przygotowanymi dedykacjami, które na pewno zostaną docenione.

W naszej kolekcji znajdziesz m.in.:

  • medale – taki drobiazg zachwyci każdego zaangażowanego w pracę pedagoga. Drewniany medal z wygrawerowaną dedykacją to odznaczenie dla nauczyciela cenionego przez swoich uczniów,
  • statuetki – eleganckie dekoracje, które nauczyciel może ustawić na biurku, półce czy szafce, aby przypominały mu o wychowankach,
  • podziękowania – drewniane drobiazgi będące formą podziękowania za pracę, cierpliwość, przekazaną wiedzę i wspólnie spędzone chwile na pewno będą trafionym prezentem.

Personalizowane upominki na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i nauczycieli z naszej kolekcji to idealny pomysł na przełamanie sztampowych pomysłów i wręczenie osobistych podarków, które podkreślą zaangażowanie. Już wiesz, które z nich wybierzesz?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl